Календар Спартакіади школярів Солонянщини на 2016/2017 н.р.
Назва заходу |
Місце проведення |
Відповідальні |
Дата |
Вересень |
|||
Олімпійський тиждень «Олімпійське лелеченя» (шкільний тур) |
ЗНЗ району |
вчителі фізкультури |
05-09.09.. |
Шкіряний м’яч, 2004 р.н., зональні змагання, (10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Петриківська НСЗШ Сурс.-Михайлівська СЗШ Солонянська СЗШ №2 Мопрівська СЗШ Військова СЗШ Єлізарівська СЗШ |
Радченко Ю.О. . Скугарєв А.В. Риков С.М. Титаренко С.П. Клешня В.А. Мануйленко В.О. |
14..09. |
Шкіряний м’яч, 2005 р.н., зональні змагання. (10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Криничанська СЗШ Солонянська СЗШ №1 Мопрівська СЗШ Башмачанська СЗШ Березнуватівська СЗШ |
Шмигельська В.М.. Волощенко Н.М. Титаренко С.П Гнатюк В.В. Мельник С.В. |
17.09. |
Шкіряний м’яч, 2006 р.н., зональні змагання, (10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Дзержинівська СЗШ Солонянська СЗШ №2 Мопрівська СЗШ Башмачанська СЗШ Незабудинська СЗШ |
Савчук Ю.І. Риков С.М. Титаренко С.П Гнатюк В.В. Авраменко Д.А. |
21.09. |
Футзал, юнаки, фінал, 1999 р.н і молодші (8 учасників в заявці, в грі -3+1) |
Новопокровська СЗШ |
Шмигельський М.С. Сєргеєв. В.І.
|
24.09. |
Спортивний туризм, триборство (вело естафета, вузли, смуга перешкод), 1999 р.н і молодші (5 юнаків + 3 дівчат) |
Солоне, Геройський ставок |
Шмигельський М.С. , Сухінський О.А. |
27.09. |
Жовтень |
|||
Настільний теніс, командні змагання, фінал 1999 р.н і молодші (3 юнаків + 1 дівчина) |
Тритузнянський НВК |
Шмигельський М.С. Баралей І.М. Москаленко О.В. |
08.10. |
Районні змагання з силового п’ятиборства за програмою «Захисту Вітчизни», зональні змагання, 1999 р.н і молодші (4 юнаки) |
Новопокровська СЗШ Солонянсьеа СЗШ №1 |
Сєргеєв В.І. Сергієнко В.Г. |
12.10 |
Шкіряний м’яч, 2004 р.н., фінал, (10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Башмачанська СЗШ |
Шмигельський М.С. Гнатюе В.В.
|
15.10. |
Шкіряний м’яч, 2005 р.н., фінал, (10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Солонянська СЗШ №2 |
Шмигельський М.С. Риков С.М. |
19.10 |
Шкіряний м’яч, 2006 р.н.,( фінал, 10 учасників в заявці, в грі -6+1) |
Єлізарівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Мануйленко В.С.
|
22.10. |
Листопад |
|||
Футзал, дівчата, фінал, 1999 р.н і молодші (8 учасників в заявці, в грі -3+1) |
Жданівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Скульська Г.П. |
12.11. |
«Олімпійське лелеченя», (районний тур), 5-6 класи |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Волощенко Н.М. |
19..11. |
Конкурс малюнків «Олімпійський рух: історія та сьогодення» (три роботи переможців шкільного туру – 6-9 років, 10-14 років, 15 років і старші) |
ЗНЗ району |
Шмигельський М.С. вчителі фізкультури |
до 21.11. |
Районний тур Всеукраїнської вікторини «Знавці олімпійського спорту» (2 переможці шкільного туру, 1-4 кпаси, 5-9 класи) |
Лабораторія інформаційних технологій Солонянської СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Бондар В.А. |
24.11. |
Конкурс літературних творів «Ода юним олімпійцям» (три роботи переможців шкільного туру – 6-9 років, 10-14 років, 15 років і старші) |
ЗНЗ району |
Шмигельський М.С. вчителі фізкультури та основ здоров’я |
до 28..11. |
Грудень |
|||
Районні змагання з силового п’ятиборства за програмою «Захисту Вітчизни», фінал, 1999 р.н і молодші (4 юнаки) |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Сергієнко В.Г. |
03.12. |
Баскатбол, дівчата, фінал, 1999 р.н. і молодші (8 учасників в заявці, в грі -5) |
Жданівська НСЗШ |
Шмигельський М.С. Скульська Г.П. |
10.12. |
Баскатбол, юнаки, фінал, 1999 р.н і молодші. (8 учасників в заявці, в грі -5) |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Волощенко Н.М. |
17.12. |
Шахи, шашки, фінал(1999 р.н і молодші, 1 юнак + 1 дівчинка в еожндму виді змагань) |
Єлізарівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Мануйленко В.С.
|
24.12. |
Січень |
|||
Волейбол, дівчата, зональні ,1999 р.н. і молодші (10 учасників в заявці, в грі -6) |
Новопокровська СЗШ Солонянська СЗШ №1 |
Сєргеєв В.І. Волощенко Н.М. |
21.01 |
Волейбол, юнаки, зональні, ,1999 р.н. і молодші (10 учасників в заявці, в грі -6) |
Новопокровська СЗШ Солонянська СЗШ №1 |
Сєргеєв В.І. Волощенко Н.М. |
28.01 |
Лютий |
|||
Волейбол, дівчата, фінал, ,1999 р.н. і молодші (10 учасників в заявці, в грі -6) |
Новопокровська СЗШ |
Шмигельський М.С. Сєргеєв В.І. |
04.02. |
Волейбол, юнаки, фіналКубокпам’яті героя АТО Артура Місківа, ,1999 р.н. і молодші (10 учасників в заявці, в грі -6) |
Березнуватівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Мельник С.А. |
11.02. |
Стрітбол,дівчата, фінал, ,1999 р.н. і молодші (4 учасниці в заявці, в грі - 3) |
Єлізарівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Мануйленко В.С. |
18.02. |
Стрітбол, юнаки, фінал, 1999 р.н. і молодші (4 учасники в заявці, в грі - 3) |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Волощенко Н.М. |
25.02. |
Березень |
|||
Настільний теніс, дівчата, фінал, 1999 р.н. і молодші (2 учасники в заявці, в грі -2) |
Тритузнянський НВК |
Шмигельський М.С. Баралей І.М. |
04.03. |
Настільний теніс, юнаки, фіналКубок пам’яті героя АТО Олега Шевченка, 1999 р.н. і молодші (2 учасники в заявці, в грі -2) |
Василівська НСЗШ - інтернат |
Шмигельський М.С. Москаленко О.В. |
11.03. |
«Молодь обирає здоров’я», фінал |
РНМК, відеоролики |
Шмигельський М.С. Соловей Л.Є. |
до 20.03. |
Квітень |
|||
Змагання з допризовної підготовки, фінал Кубок пам’яті Сергія Нігояна, 1999 р.н. і молодші (4 юнаки) |
Березнуватівська СЗШ |
Шмигельський М.С. Мельник С.В. |
08.04. |
Легкоатлетичне чотириборство, фінал, 1999 р.н. і молодші (4 учасники в заявці, 2+2) |
Тритузнянський НВК |
Шмигельський М.С. Баралей І.М. |
15.04. |
Старти надій, фінал, 7 клас, 14 чол. |
Солонянська СЗШ №1 |
Шмигельський М.С. Волощенко Н.М. Рикова О.Л. |
22.04. |
Футбол, збірні шкіл, зональні, 1999 р.н. і молодші (15 учасників в заявці, в грі - 11) |
Башмачанська СЗШ Новопокровська СЗШ |
Шмигельський М.С. Гнатюк В.В. Сєргеєв В.І. |
29.04. |
Травень |
|||
Футбол, збірні шкіл, фінал, 1999 р.н. і молодші (15 учасників в заявці, в грі - 11) |
Башмачанська СЗШ
|
Шмигельський М.С. Гнатюк В.В. |
15.05. |
«Сокіл» («Джура»), фінал, 1999 р.н. і молодші (15 учасників в заявці, в грі - 11) |
Бутовичівський ліс |
Шмигельський М.С. Батаєва Л.С. Хрипко Л.В. |
29-30.05. |